Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właśnie oto chodzi w reklamie, żeby pani Anna o tym mówiła i gazeta o tym pisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wibrator wam przeszkadza, ale upijanie się przy dzieciach nie, przeklinanie, awantury...To waszą faryzeuszowa twarz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zniszczone ściany nie przeszkadzają wam drodzy rodzice? A to wadze dzieci malują bazgroly a wy im kupujecie spraje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby się tak nie skończyło,że ktoś nie wytrzyma i wrzuci do sklepu śmierdzace jajo albo coś gorszego.Tak kiedyś przecież konczono prowokacje i deprawowanie dzieci...Może lepiej dla właścicieli. żeby to zdemontowali.Naród teraz nerwowy się zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za prymitywny wpis. Widocznie pewien polityk lubiący pokazywać się z gumowymi gadżetami zrobił spustoszenie w co niektórych mniej pojemnych mózgach. A wracając do artykułu, to np w USA postawienie billboardu z taką treścią w miejscu publicznym byłoby niemożliwe. Ale tam jest cywilizacja.
Tylko gdyby ten "pewien polityk" tego nie zrobił to do dzisiaj nie byłaby wyjaśniona sprawa, która wydarzyła się w lubelskiej komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem omnibusem, nie jestem megapodróżnikiem i stad moje obserwacje sa ograniczone tylko do krajów, ktore odwiedzam w miarę regularnie (Francja, Włochy z przyleglościami). O co mi chodzi - widziałam wielokrotnie reklamy, utrzymane w dość mocnych klimatach erotycznych (np. w paryskim metrze). Cala rożnica polega na tym, że była to sztuka na wysokim poziomie. To był erotyzm. Delikatny mniej lub bardziej, ale własnie erotyzm. Nie kazde odwolanie do seksu jest erotyzmem. Co do Złotych Piasków, to nie trzeba jechać az tam. Wystarczy sie przejechać do naszych, rodzimych, nadbałtyckich kurortów. Się bywało, się wie. Pozdrawiam.
Seks jest sprawą ludzką, pieprzymy się jak zwierzęta i robimy to z przyjemnością i dla przyjemności. O tym, że facet posuwa kobietę i w co wiedzą już 7 latki. Wiedzą także, że bywają przypadki gdzie facet posuwa faceta, albo kobieta robi minetę swojej koleżance. 14 latek nie widzi erotyki, widzi dupę, cipę i fi***a więc nie musisz wnikać w reklamy "erotyczne" które tylko dla Ciebie takie są. Już 13 - 14 latki uprawiają seks,widzą go na ulicy, w telewizji, szkole, telefonie, tablecie, internecie. Nikt im tego nie zabroni, można jedynie edukować by najpierw odwiedziły sex shop i kupiły prezerwatywy. Szczerze mówiąc skąpo ubrana baba na ulicznej reklamie i syntetyczny ku*** nie robi na młodym pokoleniu żadnego wrażenia. Dzięki takim postawom mamy potem, jak ktoś napisał, dzieci w beczkach, na śmietnikach, i Madzię "wypadłą" z kocyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdyby ten "pewien polityk" tego nie zrobił to do dzisiaj nie byłaby wyjaśniona sprawa, która wydarzyła się w lubelskiej komendzie.
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,13772951,Policjant_skazany_za_gwalt__Uniewinniony_od_molestowania.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seks jest sprawą ludzką, pieprzymy się jak zwierzęta i robimy to z przyjemnością i dla przyjemności. O tym, że facet posuwa kobietę i w co wiedzą już 7 latki. Wiedzą także, że bywają przypadki gdzie facet posuwa faceta, albo kobieta robi minetę swojej koleżance. 14 latek nie widzi erotyki, widzi dupę, cipę i fi***a więc nie musisz wnikać w reklamy "erotyczne" które tylko dla Ciebie takie są. Już 13 - 14 latki uprawiają seks,widzą go na ulicy, w telewizji, szkole, telefonie, tablecie, internecie. Nikt im tego nie zabroni, można jedynie edukować by najpierw odwiedziły sex shop i kupiły prezerwatywy. Szczerze mówiąc skąpo ubrana baba na ulicznej reklamie i syntetyczny ku*** nie robi na młodym pokoleniu żadnego wrażenia. Dzięki takim postawom mamy potem, jak ktoś napisał, dzieci w beczkach, na śmietnikach, i Madzię "wypadłą" z kocyka.
Dzieki jakim postawom?? Chyba dzieki takim ze zamiast lekcji wychowania seksualnego katechetka mowi na religi, ze prezerwatywy to zlo a poziom obecnej mlodziezy leci w dol na leb na szyje a laptop ani facebook sie za nich nie zabezpiecza. Przerazajace, ze mimo takiego postepu technocznego wiedza mlodych o antykoncepcji jest niewiela wieksza niz 10 czy 15 lat temu a przy obecenj wladzy bedzie wrecz wiekszy ciemnogrod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobrze?/chyba nie ale smutniej/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki jakim postawom?? Chyba dzieki takim ze zamiast lekcji wychowania seksualnego katechetka mowi na religi, ze prezerwatywy to zlo a poziom obecnej mlodziezy leci w dol na leb na szyje a laptop ani facebook sie za nich nie zabezpiecza. Przerazajace, ze mimo takiego postepu technocznego wiedza mlodych o antykoncepcji jest niewiela wieksza niz 10 czy 15 lat temu a przy obecenj wladzy bedzie wrecz wiekszy ciemnogrod.
Dokładnie o to mi chodzi, nie wyraziłem się jasno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Chcesz sobie kupić swierszczyka, wibrator, lalke lub cokolwiek innego - idziesz własnie tam. ...
folkatko, mam do Ciebie takie trochę osobiste pytanie: Czy Ty używasz wibratora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrasiewicz pokazał takie coś z jajami, może ich brak tak zbulwersował skarżącą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...